Wybierz język
O nas

O Nas

Dental-studio

Dental-Studio.eu

Gabinet Stomatologiczny Palladent Lek.Stom. Małgorzata Sulska-Kuraś
Laboratorium Protetyczne Pallad Tech.dent. Sławomir Kuraś

Labolatorium protetyczne Pallad istnieje na Trójmiejskim rynku protetycznym od 1996 roku.
Właściciel - Sławomir Kuraś ukończył Studium Medyczne w Gdańsku na kierunku Technik Dentystyczny w 1995 roku.
Po stażu w polsko-amerykańskiej pracowni protetycznej P. Trakula i pracowni P. Piaseckiej rozpoczął pracę w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Wojskowej VII Szpitala Marynarki Wojennej we Wrzeszczu.
Od 1996 roku pracownia protetyczna Pallad współpracuje z kilkudziesięcioma gabinetami stomatologicznymi na terenie Trójmiasta i wojewódźtwa pomorskiego, jak również z zagranicą (Niemcy, Szwecja).
Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe oraz liczne kursy zawodowe u najlepszych mistrzów zawodu w kraju i zagranicą (Vita-Bad Sackingen Niemcy; Ivoclar - Lichtenstein), gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych prac z zastosowaniem najnowszych technologii wykorzystywanych w dziedzinie uzupełnień zębowych.


MAŁGORZATA SULSKA-KURAŚ

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1998 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na wydziale stomatologii dziecięcej AMG oraz liczących się w Trójmieście klinikach stomatologicznych. Od 2002 roku właściciel i lekarz prowadzący w gabinecie stomatologicznym Palladent w Gdańsku przy ul. Dywizji Wołyńskiej 6b/1 oraz w nowo otwartym w Kolbudach gabinecie stomatologicznym przy ul. Trzy Dęby 12. Jej pasją zawodową jest protetyka, stomatologia kosmetyczna i dziecięca. W tym kierunku rozwija swoje umiejętności przywracając pacjentowi piekny uśmiech.
Swoją wiedzę pogłębia poprzez udział w licznych szkoleniach i sympozjach.

NASZ GABINET
Gabinet 1 Gabinet 2 Gabinet 3